BERG SYSTEM

 

CRM BERG SYSTEM

 

Dla udoskonalenia znanego wśród firm pośrednictwa finansowych CRM Berg System stworzyliśmy Wirtualną Asystentkę, która potrafi rozwiązywać większość przyziemnych problemów wynikających z ludzkiej natury. Asystentka pamięta o każdym wydarzeniu, spotkaniu czy konferencji, o których w natłoku spraw codziennych zdarza się zapomnieć, jak również dba o utrzymywanie dobrych relacji z klientami, sygnalizując daty związane z ważnymi wydarzeniami w ich życiu.  Ponadto jest pierwszą „osobą”, która wprowadza pracowników w procedury grywalizacyjne, tak ważne w funkcjonowaniu przedsiębiorstw o szeroko rozbudowanych strukturach.

CRM BERG SYSTEM - MANUAL

Zadaniem e-copywriter było również stworzenie czytelnej i zwięzłej instrukcji obsługi samego systemu, niezbędnej do wdrożenia CRM Berg System w nowych firmach.

 CRM BERG SYSTEM - INSTRUKCJAInstrukcja ma charakter uniwersalny – bardzo łatwo przystosować ją do nowo powstających wersji systemu, dedykowanych każdej następnej firmie, która potrzebuje „czegoś więcej”. Instrukcja jest pożytecznym elementem wspierającym skuteczność CRM Berg System.


Nasza wielopoziomowa współpraca z e-copywriter cechuje się dużą skrupulatnością oraz terminowością. Niezależnie od przedmiotu zleceń – od czysto informacyjnych po typowo kreacyjne – dotychczasowe rezultaty prac odbieram bardzo pozytywnie.

Marcin Konopka
Berg System

WYŚLIJ BRIEF