STAKIMI

stakimi_screen1

 

Strona internetowa powstała dla nowojorskiej firmy Terticus LCC – autora aplikacji mobilnej pomagającej użytkownikom w podejmowaniu typowych decyzji dla „człowieka XXI wieku”. Strona jest idealnym przykładem nowoczesnego nurtu One Page Scroll, której nawigację ułatwiają strzałki kierunkowe znajdujące się pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Jak przystało na projekt powiązany ideologicznie z wykorzystaniem technologi mobilnych, strona jest w 100% responsywna, przez co doskonale prezentuje się na wszelkich urządzeniach o różnorakiej rozdzielczości ekranu.  sta_mobile1

 

Największym atutem strony stakimi.com jest jej przejrzystość oraz ergonomia – wszystkie informacje na niej zawarte są łatwo dostępne i przedstawione w czytelny sposób. Stylistyka strony – podobnie jak i samej aplikacji, o której opowiada – została utrzymana w zgodzie z tradycyjnymi zasadami proporcji oraz estetyki.


We enjoyed working with e-copywriter and look forward to working with this company again. Excellent communication, technical skills and proactive approach.

The Stakimi Team

WYŚLIJ BRIEF