TRES JOLIE

STRONA INTERNETOWA WWW.TRESJOLIE.PL

Stron internetowa Tres Jolie to doskonały przykład miejsca w sieci, idealnie wyprofilowanego pod kątem potencjalnych klientów salonów piękności. Projekt od samego początku realizacji zakładał utrzymanie najwyższego poziomu estetyki, połączonego z ergonomią użytkowania – strona jest bogata w wartościowe treści, które z powodzeniem odpowiadają odbiorcom nawet na najbardziej szczegółowe pytania czy wątpliwości dotyczące zabiegów. Możliwość zarejestrowania się na wybraną sesję online stanowi ostateczny dowód oddania się marki Tres Jolie potrzebom oraz wygodzie potencjalnego klienta salonu.

 

Projekt graficzny - cennik

.

Ustalona podczas realizacji strony internetowej szata graficzna oraz stylistyka znalazły zastosowanie również przy produkcji materiałów reklamowych, jak i informacyjnych. Powyższy przykład jest świadectwem spójności wizerunkowej, która ma kluczowe znaczenie w wypadku prowadzenia działalności w omawianej branży.


Dobre, cierpliwe podejście do klienta. Szybki, łatwy kontakt, brak odkładania spraw na później. Fachowa i szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów. Życzliwie polecam.

Katarzyna Porodzyńska
Tres Jolie
.
WYŚLIJ BRIEF