UBBU

LOGOTYP UBBU

 

Wizerunek marki UBBU został  zaprojektowany przez e-copywriter w sposób kompleksowy – poczynając od projektu logotypu, który łącząc nowoczesny design z klarownością przekazu idealnie wpisuje się w reprezentowaną branżę. Sygnet został wykorzystany również do produkcji wszelkich pozostałych elementów Identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych.

Wizytówka firmowa:

WIZYTÓWKA FIRMOWA UBBU

 

 

Wizytówka osobista:WIZYTÓWKA OSOBISTA

 

Papier firmowy:

PAPIER FIRMOWY

 

Strona internetowa:STRONA INTERNETOWA UBBU

Strona internetowa UBBU dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) doskonale prezentuje się na wszelkiego typu urządzeniach. Ze względu na międzynarodowy zasięg działania przedsiębiorstwa, strona posiada dwie wersje językowe i jest przystosowana do łatwego dodawania kolejnych tłumaczeń.


Współpraca z e-copywriter była dla mnie zaskakująca. Niejednokrotnie podejmowałem próbę działania z firmami o podobnym profilu, jednak nigdy nie byłem do końca zadowolony z ich usług. Natomiast e-copywriter podjął się realizacji mojego projektu w sposób kompleksowy oraz – co było dla mnie kluczowe – nie angażował mojego czasu do rozwiązywania niuansów realizacji, samodzielnie rozwiewając wszelkie wątpliwości czy trudności. 

Kreatywne i globalne podejście, nieograniczone jedynie przedmiotem działalności firmy, spowodowało iż wspólnie z e-copywriter wdrażamy w rzeczywistość nowe pomysły i idee charakteryzujące nowoczesne podejście do biznesu. 

Aleksander Gramburg
UBBU

WYŚLIJ BRIEF